Vorig jaar debuteerde Festival Het Tussenland al met een uitgeklede corona-editie, maar dit jaar wordt festival Zwolle Unlimited omgedoopt tot Het Tussenland. Niet meer in de omgeving van de Thorbeckegracht en het Broerenkerkplein, maar in het Ter Pelkwijkpark.
Volledig scherm
PREMIUM
Vorig jaar debuteerde Festival Het Tussenland al met een uitgeklede corona-editie, maar dit jaar wordt festival Zwolle Unlimited omgedoopt tot Het Tussenland. Niet meer in de omgeving van de Thorbeckegracht en het Broerenkerkplein, maar in het Ter Pelkwijkpark. © Frans Paalman

Het Tussenland is een nieuw festival in Zwolle (en toch ook weer niet)

Nieuwe naam. Nieuwe plek. Zelfde weekend. Zelfde stijl. ,,Iets heel anders doen zou stom zijn, want het is een succesvol concept’’, zegt organisator Rob Bults van Festival Het Tussenland, de nieuwe naam van festival Zwolle Unlimited. De verhalenvertellers en muziekartiesten treden over een maand op in het Ter Pelkwijkpark.

0 reacties

  1. Veelbesproken kunstwerk dat langs de A28 moet komen gaat opnieuw meer geld kosten dan verwacht
    PREMIUM
    met video en poll

    Veelbespro­ken kunstwerk dat langs de A28 moet komen gaat opnieuw meer geld kosten dan verwacht

    Om de Feniks van het Vechtdal als reusachtige en kunstzinnige vuurvogel boven de aansluiting van de A28 op de N340 uit te laten verrijzen, is opnieuw meer geld nodig. Na eerder de provincie Overijssel, dicht nu de gemeente Zwolle een gat, waarmee de kosten voor het met titanium beklede kunstwerk van Giny Vos inmiddels oplopen van 390.000 naar 578.000 euro. ‘Een bijzonder werk.’
    Zwolle

In samenwerking met indebuurt Zwolle