Het karakteristieke X-gebouw is het visitekaartje van hogeschool Windesheim in Zwolle. Het was ruim een jaar dicht om de vloeren te herstellen. Wie die rekening gaat betalen is nog niet bekend.
Volledig scherm
Het karakteristieke X-gebouw is het visitekaartje van hogeschool Windesheim in Zwolle. Het was ruim een jaar dicht om de vloeren te herstellen. Wie die rekening gaat betalen is nog niet bekend. © Carlo ter Ellen DTCT

Miljoenendans rond probleemvloeren X-gebouw Windesheim duurt voort

Een jaar nadat het X-gebouw van de Zwolse hogeschool Windesheim de deuren weer opende na herstel van de vloeren is er nog geen zicht op de vraag wie de rekening hiervoor uiteindelijk gaat betalen. Hogeschool  Windesheim betaalde de reparatie, maar wil de ruim 4,5 miljoen euro terug van de aannemer. 

  1. ‘Twitterdocent’ Thijs uit Heino moest ook school in Steenwijk na twee dagen al verlaten: ‘Ze liegen’
    PREMIUM

    ‘Twitterdo­cent’ Thijs uit Heino moest ook school in Steenwijk na twee dagen al verlaten: ‘Ze liegen’

    Docent Thijs Poelhekke, die in Hengelo na twee dagen ontslagen werd vanwege ophef over oude twitterberichten, is eind vorig jaar ook op straat gezet door een school in Steenwijk. De onderwijsinstelling zegt voortaan vooraf beter de sociale media na te pluizen. ,,Ze wisten al wat er van mij op internet te vinden is. Ik ben toch niet achterlijk dat ik zoiets niet zou melden?’’
    Heino

In samenwerking met indebuurt Zwolle