Bij de Vrije Evangelische Gemeente Zwolle in de voormalige WRZV-hallen zet pastor Arjan Dam extra stoeltjes neer om zondag meer kerkgangers te kunnen ontvangen.
Volledig scherm
PREMIUM
Bij de Vrije Evangelische Gemeente Zwolle in de voormalige WRZV-hallen zet pastor Arjan Dam extra stoeltjes neer om zondag meer kerkgangers te kunnen ontvangen. © Pedro Sluiter Foto

‘Zigzag zingend’ en ‘stap voor stap’ gooien kerken in de regio vandaag hun deuren verder open: ‘Euforisch!’

Kerken in de regio worstelen erg met de coronaversoepelingen. Bij enkele kerken in Zwolle, Staphorst en het Vechtdal zijn zondag veel meer bezoekers welkom, terwijl de door corona zwaar getroffen steden Hasselt en Biddinghuizen voorzichtig blijven. ,,Er is nog veel angst en niet iedereen durft nog naar de kerk te komen.”

0 reacties